Najnowsze komentarze
 
2011-01-04 18:57
tani_leasing do wpisu:
Leasing współpraca w systemie kredytum
wg mnie leasing to najlepsze rozwiazanie dla malych firm
 
2010-11-20 18:11
szybka-pożyczka do wpisu:
FM Bank i Kredytum partnerami w interesach?
FM BANK 15 lat? Naprawdę?


O mnie
 


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga

Artykuły o dobrych pozyczkach w polsce

gosc24

2010-06-03 20:53
 Oceń wpis
   

Leasing współpraca

Większość przedsiębiorstw obecnie wybiera leasing zamiast kredytu jaki sposób na rozwiniecie się na rynku i zdobywanie nowego kapitału. Jest parę powodów z których tak jest. Jednym z nich na pewno jest fakt że leasing jest łatwiej zdobyć niż było to jeszcze parę lat temu, co z pewnością zachęca wielu do spróbowania swoich sił składając wniosek o przyznanie. Inną istotną sprawą jest to że leasing dostać można dostać nie zależnie od tego na co będzie on użyty, a dokładniej rzecz ujmując – co bank zakupi na naszą potrzebę.
Leasing współpraca
Ważne jest jedynie aby dany przedmiot był jakimś narzędziem do pracy, nie koniecznie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chodzi tu o to czy dany przedmiot będzie w stanie sam na siebie zarobić, czy przedsiębiorąca korzystając z niego będzie w stanie spłacać jeszcze raty leasingu na jakie się zgodził. Czy nie będzie to kolidować z rozsądkiem, no bo np. piekarnia biorąca w leasing wulkanizator może wydąć się bankowi nieco ekscentryczna w swoim pomyśle i może nie dać wiary na to ze dany wulkanizator będzie przynosił jakiś pożytek tej firmie.
Leasing współpraca
Tagi: współpraca, kredyty, bez BIK, leasing


2010-06-03 20:52
 Oceń wpis
   

 

Kredyty, które zaciągamy na domy możemy spłacać latami. Raty są dopasowane do naszych możliwości ze względu na to, że każdy bank chce pozyskiwać klientów. Warto jednak przed zdecydowaniem się na jakiekolwiek kredyty przejrzeć oferty wszystkich banków, w których takowe możemy zaciągnąć.

pośrednictwo finansowe

Kredyty na dom to jedne z najczęstszych. Decydują się na nie zarówno młode małżeństwa, które nie dysponują wystarczającą gotówka by wybudować swoje własne lokum, jak i też starsze małżeństwa, które zmęczone są już mieszkaniem w ciasnym bloku. Poza tym, że kredyty a raczej pieniądze, które dzięki nim otrzymujemy wystarczają na budowę domu to jeszcze na jego wyposażenie. Panie domu mogą puścić wodze fantazji i w końcu urządzić mieszkanie w taki sposób, o jakim od dawna marzyły. Mogą go wyposażyć w najlepszej, jakości sprzęty, dzięki którym ich życie stanie się prostsze i wygodniejsze. Szczególnie często inwestują także w eleganckie stylowe meble, o których niegdyś mogły jedynie pomarzyć. Dzieci również mogą zażyczyć sobie by rodzice stworzyli im pokój marzeń, który będzie ich odskocznia od codziennych problemów.

pośrednictwo finansowe

Tagi: kredyt, finansowe, pośrednictwo, bez BIK