Najnowsze komentarze
 
2011-01-04 18:57
tani_leasing do wpisu:
Leasing współpraca w systemie kredytum
wg mnie leasing to najlepsze rozwiazanie dla malych firm
 
2010-11-20 18:11
szybka-pożyczka do wpisu:
FM Bank i Kredytum partnerami w interesach?
FM BANK 15 lat? Naprawdę?


O mnie
 


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga

Artykuły o dobrych pozyczkach w polsce

gosc24

2010-11-20 13:38
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl zajmuje się pośrednictwem w udzielaniu kredytów, w chwili obecnej współpracuje ona z ponad dwoma tysiącami biur pośrednictwa finansowego na terenie naszego kraju. Poprzez system kredytum.pl mamy możliwość skorzystania z produktów finansowych następujących firm: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Jak zauważyliście na liście partnerów biznesowych znalazł się FM Bank, jest to jedyna instytucja w naszym kraju stworzona z myślą o makro i mikro przedsiębiorcach. Główną ideą tego banku jest przybliżenie małym i mikro przedsiębiorcom nowoczesnych usług bankowych oraz umożliwienie im dostępu do środków które mogą przeznaczyć na inwestycje i dalszy rozwój przedsiębiorstw.

Według klasyfikacji FM Banku mikro i małe przedsiębiorstwa to takie które zatrudniają do dziesięciu pracowników a ich roczne obroty nie przekraczają miliona złotych. Zdaniem ekspertów oferta tego banku celuje w specyficzne potrzeby tego właśnie segmentu, wszystko to jest oparte wieloletnimi badaniami rynku. Największą renomą dla FM Banku jest chociażby fakt że już prawie od ponad piętnastu lat działa ona na tym dość specyficznym rynku a w tym roku działania te zostały ukoronowane nagrodą przyznawaną przez miesięcznik Forbes.

Tagi: kredyt, bez BIK, kredytum, optima, fm bank


2010-11-20 13:33
 Oceń wpis
   

W dzisiejszych czasach aby dostać pieniądze wcale nie trzeba wychodzić z domu? Nie. To nie miało być pytanie, to po prostu stwierdzenie. Jest to możliwe dzięki dużej ilości firm, które zajmują się pośrednictwem finansowym. Do jednej z takich firm należy firma kredytum.pl . W chwili obecnej współpracuje ona z ponad dwoma tysiącami biur pośrednictwa finansowego na terenie całego naszego kraju, są to firmy takie jak: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Na pewno na chwile uwagi zasługuje Ekspres Kasa, otóż jest to firma działająca na naszym rynku od trzech lat ( powstała w 2007 roku ), jest to coś w rodzaju przedsiębiorstwa specjalizującego się w kredytach krótkoterminowych. Założycielem ( nazwijmy to firmy ) jest grupa Ferratum, która zajmuje się udzielaniem pożyczek finansowych bez poręczenia osobom dorosłym nie będącym w rejestrach bankowych oraz w rejestrach niebankowych. Warto dodać że grupa Ferratum jest w pełni niezależną instytucją będącą w całości w posiadaniu przez osoby prywatne i nie jest członkiem żadnej grupy finansowej oraz handlowej.

Ekspres kasa obecnie udziela pożyczek w trzynastu krajach europejskich. W ciągu niecałych dwóch lat działalności firma może pochwalić się dostępem do jej produktów finansowych na terenie całego naszego kraju. Wszystko co należy zrobić aby sięgnąć po kasę to wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej firmy albo też wysłanie sms- a kontaktowego.

Tagi: POZYCZKA, Wierzyciel SA, bez BIK, kredytum, ekspres kasa


2010-11-20 13:01
 Oceń wpis
   

 

Firma kredytum.pl działa w branży pośrednictwa finansowego, w chwili obecnej poprzez system kredytum.pl sprzedaje ona produkty i usługi następujących firm: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, fundusz Mikro. Jak sami widzicie wśród tak licznych partnerów biznesowych każdy może znaleźć coś dla siebie. Moja uwagę przykuła jedna firma ze względu na specyfikę swojej działalności. Jest to Optima SA, która to działając zgodnie z Kodeksem cywilnym z 23 kwietnia 1964r. z późniejszymi zmianami, Ustawą o kredycie konsumenckim z 20 lipca 2001r. z późniejszymi zmianami oraz Ustawą o ochronie danych osobowych 29 sierpnia 1997r. z późniejszymi zmianami świadczy usługi finansowe w domu klienta. Spółka Optima S.A. powstała w 1999 roku, czteroosobowy zarząd mieści się w Gdańsku skąd kieruje pracami ponad trzystu przedstawicieli handlowych oraz stoma pracownikami administracyjno – biurowymi. Warto podkreślić że głównym zagranicznym inwestorem jest amerykańska korporacja Dollar Financial Group działająca na rynkach światowych już od dziesięciu lat.
Założeniem zarówno Optimy jaki i DFG jest dotarcie do klientów znajdujących się poza głównym nurtem działalności tradycyjnych banków. Musze wam powiedzieć że misję tę możemy uznać za sukces, ponieważ w chwili obecnej główną grupę klientów Optimy stanowią ludzie z przeciętnymi zarobkami, czyli tacy którzy według punktu widzenie banków nie stanowią najlepszej klienteli.
Tagi: kredyty, bez BIK, leasing, kredytum, ster sa, optima sa


2010-06-03 20:53
 Oceń wpis
   

Leasing współpraca

Większość przedsiębiorstw obecnie wybiera leasing zamiast kredytu jaki sposób na rozwiniecie się na rynku i zdobywanie nowego kapitału. Jest parę powodów z których tak jest. Jednym z nich na pewno jest fakt że leasing jest łatwiej zdobyć niż było to jeszcze parę lat temu, co z pewnością zachęca wielu do spróbowania swoich sił składając wniosek o przyznanie. Inną istotną sprawą jest to że leasing dostać można dostać nie zależnie od tego na co będzie on użyty, a dokładniej rzecz ujmując – co bank zakupi na naszą potrzebę.
Leasing współpraca
Ważne jest jedynie aby dany przedmiot był jakimś narzędziem do pracy, nie koniecznie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chodzi tu o to czy dany przedmiot będzie w stanie sam na siebie zarobić, czy przedsiębiorąca korzystając z niego będzie w stanie spłacać jeszcze raty leasingu na jakie się zgodził. Czy nie będzie to kolidować z rozsądkiem, no bo np. piekarnia biorąca w leasing wulkanizator może wydąć się bankowi nieco ekscentryczna w swoim pomyśle i może nie dać wiary na to ze dany wulkanizator będzie przynosił jakiś pożytek tej firmie.
Leasing współpraca
Tagi: współpraca, kredyty, bez BIK, leasing


2010-06-03 20:52
 Oceń wpis
   

 

Kredyty, które zaciągamy na domy możemy spłacać latami. Raty są dopasowane do naszych możliwości ze względu na to, że każdy bank chce pozyskiwać klientów. Warto jednak przed zdecydowaniem się na jakiekolwiek kredyty przejrzeć oferty wszystkich banków, w których takowe możemy zaciągnąć.

pośrednictwo finansowe

Kredyty na dom to jedne z najczęstszych. Decydują się na nie zarówno młode małżeństwa, które nie dysponują wystarczającą gotówka by wybudować swoje własne lokum, jak i też starsze małżeństwa, które zmęczone są już mieszkaniem w ciasnym bloku. Poza tym, że kredyty a raczej pieniądze, które dzięki nim otrzymujemy wystarczają na budowę domu to jeszcze na jego wyposażenie. Panie domu mogą puścić wodze fantazji i w końcu urządzić mieszkanie w taki sposób, o jakim od dawna marzyły. Mogą go wyposażyć w najlepszej, jakości sprzęty, dzięki którym ich życie stanie się prostsze i wygodniejsze. Szczególnie często inwestują także w eleganckie stylowe meble, o których niegdyś mogły jedynie pomarzyć. Dzieci również mogą zażyczyć sobie by rodzice stworzyli im pokój marzeń, który będzie ich odskocznia od codziennych problemów.

pośrednictwo finansowe

Tagi: kredyt, finansowe, pośrednictwo, bez BIK


2010-04-26 20:25
 Oceń wpis
   

Decydując się na zaciąganie kredytów należy zawsze dobrze przemyśleć swoją sytuację przed podjęciem takiej decyzji.

Kredyty to jeden z wielu produktów bankowych. Wielu osobom bardzo ułatwiają one życie, pomagają w sytuacjach chwilowego niedoboru gotówki czy w nagłych wypadkach. Niestety jest też duża grupa osób, które nie do końca potrafią korzystać z tych produktów. Są to przede wszystkim osoby, które zaciągają zbyt wiele zobowiązań jednocześnie, a także osoby, które jedne kredyty spłacają innymi wpadając tym samym w spiralę kredytową. Kłopoty związane z kredytami mają także osoby, które pożyczają pieniądze w nieodpowiednich miejscach. Jest spora grupa ludzi, którzy dla banków są klientami mało wiarygodnymi. Wynika to z ich nienajlepszej historii kredytowej a także z braku udokumentowanych dochodów czy nie posiadania odpowiednich zabezpieczeń. Banki bardzo ostrożnie podchodzą do udzielania kredytów i nie pożyczają pieniędzy przypadkowym osobom. Niestety jednak na ryku działa wiele firm, które pożyczają pieniądze właśnie takim wątpliwym klientom oraz osobom, które mają za niskie zarobki, aby otrzymać pożyczkę w jakimkolwiek banku. Zasady działania tych firm nie zawsze są przejrzyste i jasne. Firmy takie czerpią zyski z niewiedzy klientów oraz z ich naiwności. Co jakiś czas w prasie możemy spotkać doniesienia dotyczące poszczególnych firm pożyczkowych. Zwykle o interwencję proszą poszkodowani klienci, którzy nie dość, że nie dostali kredytu to jeszcze często tracą swoje własne pieniądze. Jedną z takich firm jest PKF Skarbiec Spółka z o.o. . Aby móc skorzystać z możliwości pożyczenia pieniędzy w takiej firmie, trzeba na wstępie wnieść dość wysoką opłatę przygotowawczą, która nie podlega zwrotowi w razie wycofania się z umowy. Problemy zaczynają się dopiero po uiszczeniu tej opłaty, bo okazje się, że wypłata pieniędzy w ramach kredytu stale się odciąga z niejasnych powodów. Tym, co przyciąga klientów do tego rodzaju firm, jest wyjątkowo niskie oprocentowanie takich kredytów. Jednakże w praktyce często okazuje się, że klient w rezultacie traci zamiast zyskać. Aby ustrzec się takich firm, warto wcześniej poczytać rekomendacje na przykład w sieci. Pod hasłem dobra pożyczka opinie znajdziemy szereg wypowiedzi oceniających usługi poszczególnych firm. Autorami tych wypowiedzi są internauci, który pożyczali lub próbowali pożyczać pieniądze.
Tagi: pożyczka, dobra