Najnowsze komentarze
 
2011-01-04 18:57
tani_leasing do wpisu:
Leasing współpraca w systemie kredytum
wg mnie leasing to najlepsze rozwiazanie dla malych firm
 
2010-11-20 18:11
szybka-pożyczka do wpisu:
FM Bank i Kredytum partnerami w interesach?
FM BANK 15 lat? Naprawdę?


O mnie
 


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga

Artykuły o dobrych pozyczkach w polsce

gosc24

2010-11-20 13:38
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl zajmuje się pośrednictwem w udzielaniu kredytów, w chwili obecnej współpracuje ona z ponad dwoma tysiącami biur pośrednictwa finansowego na terenie naszego kraju. Poprzez system kredytum.pl mamy możliwość skorzystania z produktów finansowych następujących firm: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Jak zauważyliście na liście partnerów biznesowych znalazł się FM Bank, jest to jedyna instytucja w naszym kraju stworzona z myślą o makro i mikro przedsiębiorcach. Główną ideą tego banku jest przybliżenie małym i mikro przedsiębiorcom nowoczesnych usług bankowych oraz umożliwienie im dostępu do środków które mogą przeznaczyć na inwestycje i dalszy rozwój przedsiębiorstw.

Według klasyfikacji FM Banku mikro i małe przedsiębiorstwa to takie które zatrudniają do dziesięciu pracowników a ich roczne obroty nie przekraczają miliona złotych. Zdaniem ekspertów oferta tego banku celuje w specyficzne potrzeby tego właśnie segmentu, wszystko to jest oparte wieloletnimi badaniami rynku. Największą renomą dla FM Banku jest chociażby fakt że już prawie od ponad piętnastu lat działa ona na tym dość specyficznym rynku a w tym roku działania te zostały ukoronowane nagrodą przyznawaną przez miesięcznik Forbes.

Tagi: kredyt, bez BIK, kredytum, optima, fm bank


2010-06-03 20:52
 Oceń wpis
   

 

Kredyty, które zaciągamy na domy możemy spłacać latami. Raty są dopasowane do naszych możliwości ze względu na to, że każdy bank chce pozyskiwać klientów. Warto jednak przed zdecydowaniem się na jakiekolwiek kredyty przejrzeć oferty wszystkich banków, w których takowe możemy zaciągnąć.

pośrednictwo finansowe

Kredyty na dom to jedne z najczęstszych. Decydują się na nie zarówno młode małżeństwa, które nie dysponują wystarczającą gotówka by wybudować swoje własne lokum, jak i też starsze małżeństwa, które zmęczone są już mieszkaniem w ciasnym bloku. Poza tym, że kredyty a raczej pieniądze, które dzięki nim otrzymujemy wystarczają na budowę domu to jeszcze na jego wyposażenie. Panie domu mogą puścić wodze fantazji i w końcu urządzić mieszkanie w taki sposób, o jakim od dawna marzyły. Mogą go wyposażyć w najlepszej, jakości sprzęty, dzięki którym ich życie stanie się prostsze i wygodniejsze. Szczególnie często inwestują także w eleganckie stylowe meble, o których niegdyś mogły jedynie pomarzyć. Dzieci również mogą zażyczyć sobie by rodzice stworzyli im pokój marzeń, który będzie ich odskocznia od codziennych problemów.

pośrednictwo finansowe

Tagi: kredyt, finansowe, pośrednictwo, bez BIK