Najnowsze komentarze
 
2011-01-04 18:57
tani_leasing do wpisu:
Leasing współpraca w systemie kredytum
wg mnie leasing to najlepsze rozwiazanie dla malych firm
 
2010-11-20 18:11
szybka-pożyczka do wpisu:
FM Bank i Kredytum partnerami w interesach?
FM BANK 15 lat? Naprawdę?


O mnie
 


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga

Artykuły o dobrych pozyczkach w polsce

gosc24

2010-11-20 13:38
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl zajmuje się pośrednictwem w udzielaniu kredytów, w chwili obecnej współpracuje ona z ponad dwoma tysiącami biur pośrednictwa finansowego na terenie naszego kraju. Poprzez system kredytum.pl mamy możliwość skorzystania z produktów finansowych następujących firm: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Jak zauważyliście na liście partnerów biznesowych znalazł się FM Bank, jest to jedyna instytucja w naszym kraju stworzona z myślą o makro i mikro przedsiębiorcach. Główną ideą tego banku jest przybliżenie małym i mikro przedsiębiorcom nowoczesnych usług bankowych oraz umożliwienie im dostępu do środków które mogą przeznaczyć na inwestycje i dalszy rozwój przedsiębiorstw.

Według klasyfikacji FM Banku mikro i małe przedsiębiorstwa to takie które zatrudniają do dziesięciu pracowników a ich roczne obroty nie przekraczają miliona złotych. Zdaniem ekspertów oferta tego banku celuje w specyficzne potrzeby tego właśnie segmentu, wszystko to jest oparte wieloletnimi badaniami rynku. Największą renomą dla FM Banku jest chociażby fakt że już prawie od ponad piętnastu lat działa ona na tym dość specyficznym rynku a w tym roku działania te zostały ukoronowane nagrodą przyznawaną przez miesięcznik Forbes.

Tagi: kredyt, bez BIK, kredytum, optima, fm bank


2010-11-20 13:33
 Oceń wpis
   

W dzisiejszych czasach aby dostać pieniądze wcale nie trzeba wychodzić z domu? Nie. To nie miało być pytanie, to po prostu stwierdzenie. Jest to możliwe dzięki dużej ilości firm, które zajmują się pośrednictwem finansowym. Do jednej z takich firm należy firma kredytum.pl . W chwili obecnej współpracuje ona z ponad dwoma tysiącami biur pośrednictwa finansowego na terenie całego naszego kraju, są to firmy takie jak: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Na pewno na chwile uwagi zasługuje Ekspres Kasa, otóż jest to firma działająca na naszym rynku od trzech lat ( powstała w 2007 roku ), jest to coś w rodzaju przedsiębiorstwa specjalizującego się w kredytach krótkoterminowych. Założycielem ( nazwijmy to firmy ) jest grupa Ferratum, która zajmuje się udzielaniem pożyczek finansowych bez poręczenia osobom dorosłym nie będącym w rejestrach bankowych oraz w rejestrach niebankowych. Warto dodać że grupa Ferratum jest w pełni niezależną instytucją będącą w całości w posiadaniu przez osoby prywatne i nie jest członkiem żadnej grupy finansowej oraz handlowej.

Ekspres kasa obecnie udziela pożyczek w trzynastu krajach europejskich. W ciągu niecałych dwóch lat działalności firma może pochwalić się dostępem do jej produktów finansowych na terenie całego naszego kraju. Wszystko co należy zrobić aby sięgnąć po kasę to wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej firmy albo też wysłanie sms- a kontaktowego.

Tagi: POZYCZKA, Wierzyciel SA, bez BIK, kredytum, ekspres kasa


2010-11-20 13:01
 Oceń wpis
   

 

Firma kredytum.pl działa w branży pośrednictwa finansowego, w chwili obecnej poprzez system kredytum.pl sprzedaje ona produkty i usługi następujących firm: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, fundusz Mikro. Jak sami widzicie wśród tak licznych partnerów biznesowych każdy może znaleźć coś dla siebie. Moja uwagę przykuła jedna firma ze względu na specyfikę swojej działalności. Jest to Optima SA, która to działając zgodnie z Kodeksem cywilnym z 23 kwietnia 1964r. z późniejszymi zmianami, Ustawą o kredycie konsumenckim z 20 lipca 2001r. z późniejszymi zmianami oraz Ustawą o ochronie danych osobowych 29 sierpnia 1997r. z późniejszymi zmianami świadczy usługi finansowe w domu klienta. Spółka Optima S.A. powstała w 1999 roku, czteroosobowy zarząd mieści się w Gdańsku skąd kieruje pracami ponad trzystu przedstawicieli handlowych oraz stoma pracownikami administracyjno – biurowymi. Warto podkreślić że głównym zagranicznym inwestorem jest amerykańska korporacja Dollar Financial Group działająca na rynkach światowych już od dziesięciu lat.
Założeniem zarówno Optimy jaki i DFG jest dotarcie do klientów znajdujących się poza głównym nurtem działalności tradycyjnych banków. Musze wam powiedzieć że misję tę możemy uznać za sukces, ponieważ w chwili obecnej główną grupę klientów Optimy stanowią ludzie z przeciętnymi zarobkami, czyli tacy którzy według punktu widzenie banków nie stanowią najlepszej klienteli.
Tagi: kredyty, bez BIK, leasing, kredytum, ster sa, optima sa