Najnowsze komentarze
 
2011-01-04 18:57
tani_leasing do wpisu:
Leasing współpraca w systemie kredytum
wg mnie leasing to najlepsze rozwiazanie dla malych firm
 
2010-11-20 18:11
szybka-pożyczka do wpisu:
FM Bank i Kredytum partnerami w interesach?
FM BANK 15 lat? Naprawdę?


O mnie
 


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga

Artykuły o dobrych pozyczkach w polsce

gosc24

2010-11-20 13:01
 Oceń wpis
   

 

Firma kredytum.pl działa w branży pośrednictwa finansowego, w chwili obecnej poprzez system kredytum.pl sprzedaje ona produkty i usługi następujących firm: wierzyciel SA, ster SA, optima SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, fundusz Mikro. Jak sami widzicie wśród tak licznych partnerów biznesowych każdy może znaleźć coś dla siebie. Moja uwagę przykuła jedna firma ze względu na specyfikę swojej działalności. Jest to Optima SA, która to działając zgodnie z Kodeksem cywilnym z 23 kwietnia 1964r. z późniejszymi zmianami, Ustawą o kredycie konsumenckim z 20 lipca 2001r. z późniejszymi zmianami oraz Ustawą o ochronie danych osobowych 29 sierpnia 1997r. z późniejszymi zmianami świadczy usługi finansowe w domu klienta. Spółka Optima S.A. powstała w 1999 roku, czteroosobowy zarząd mieści się w Gdańsku skąd kieruje pracami ponad trzystu przedstawicieli handlowych oraz stoma pracownikami administracyjno – biurowymi. Warto podkreślić że głównym zagranicznym inwestorem jest amerykańska korporacja Dollar Financial Group działająca na rynkach światowych już od dziesięciu lat.
Założeniem zarówno Optimy jaki i DFG jest dotarcie do klientów znajdujących się poza głównym nurtem działalności tradycyjnych banków. Musze wam powiedzieć że misję tę możemy uznać za sukces, ponieważ w chwili obecnej główną grupę klientów Optimy stanowią ludzie z przeciętnymi zarobkami, czyli tacy którzy według punktu widzenie banków nie stanowią najlepszej klienteli.
Tagi: kredyty, bez BIK, leasing, kredytum, ster sa, optima sa


2010-06-03 20:53
 Oceń wpis
   

Leasing współpraca

Większość przedsiębiorstw obecnie wybiera leasing zamiast kredytu jaki sposób na rozwiniecie się na rynku i zdobywanie nowego kapitału. Jest parę powodów z których tak jest. Jednym z nich na pewno jest fakt że leasing jest łatwiej zdobyć niż było to jeszcze parę lat temu, co z pewnością zachęca wielu do spróbowania swoich sił składając wniosek o przyznanie. Inną istotną sprawą jest to że leasing dostać można dostać nie zależnie od tego na co będzie on użyty, a dokładniej rzecz ujmując – co bank zakupi na naszą potrzebę.
Leasing współpraca
Ważne jest jedynie aby dany przedmiot był jakimś narzędziem do pracy, nie koniecznie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chodzi tu o to czy dany przedmiot będzie w stanie sam na siebie zarobić, czy przedsiębiorąca korzystając z niego będzie w stanie spłacać jeszcze raty leasingu na jakie się zgodził. Czy nie będzie to kolidować z rozsądkiem, no bo np. piekarnia biorąca w leasing wulkanizator może wydąć się bankowi nieco ekscentryczna w swoim pomyśle i może nie dać wiary na to ze dany wulkanizator będzie przynosił jakiś pożytek tej firmie.
Leasing współpraca
Tagi: współpraca, kredyty, bez BIK, leasing